Teknik Destek

DEĞERLERİMİZ

Atak Madeni Yağ, otomotiv sektörünün ve sanayinin en önemli ihtiyaçlarının başında gelen madeni yağ alanında, dünyada kabul gören markalar ve ürünler yaratmayı hedeflemiştir. Türkiye'nin lider üreticilerinden biri olan Atak Madeni Yağ, kendi topraklarından aldığı güçle, alanında dünyaya açılan bir kapı olmayı başarmıştır. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla yeni ürünler geliştirdiği gibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına Türkiye'nin en iyi laboratuvarlarından birini kurmuştur.

Firmalara sadece ürün değil, teknik bilgi ve tecrübesini de sunan Atak Madeni Yağ, müşteri ilişkilerini karşılıklı güven, ilgi ve samimiyet temelleri üzerine inşa etmiştir. Bu anlayışla kendini sürekli geliştirerek daha hızlı ve etkili hizmet üretmeyi başarmıştır. Her geçen gün ürün gamını genişleten Atak Madeni Yağ, sanayinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve daha özel hizmet verebilmek adına Alpet Endüstriyel markasını yaratmıştır.

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches