Teknik Destek

TEKNOLOJİ MERKEZİ FAALİYETLERİ

Atak Teknoloji Merkezi, İzmir’de bulunan Atak Madeni Yağ ve Gres Üretim Tesisinin çatısı altında bulunmaktadır. Üstün analiz cihazları ve uzman kadrosuyla donatılmış madeni yağ, gres ve akaryakıt laboratuvarları, dünyada meydana gelen tüm gelişmeleri aynı hızla bünyesine katmakta ve konusunda kanıtlanmış uzmanlığı ile sektöre yön vermektedir.

TS EN ISO/IEC 17025 kapsamında TÜRKAK tarafından akredite edilen Teknoloji Merkezi Laboratuvarları; bilimselliği, tarafsızlığı, güvenilirliği ve gizliliği ilke edinmiştir.

AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri kapsamında, yeni ürünlerin oluşturulması ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar Teknoloji Merkezi tarafından yürütülmektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına özel ürünler üretmenin yanında, mevcut ürünlerin özellikleri iyileştirilmektedir. 

Atak Teknoloji Merkezi; madeni yağ, gres ve antifriz üretimleri ile ilgili hammaddelerin kabul işlemlerinden, üretim süreçlerinin sonuna kadar her aşamada kalite kontrol sisteminin bir unsuru olarak dünya standartlarında ürünler üretilmesini desteklemektedir.

Kalite kontrol faaliyetleriyle satın alınan her bir Alpet Madeni Yağları ve Alpet Endüstriyel ürününün teknik olarak sahip olması gereken özellikte olması sağlanmaktadır. Müşterilerin ürünlerden beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması için kalite kontrol testleri ile ürünlerin kalitesi denetlenmektedir.

Ürünlerin tamamında sürdürülebilir bir performans elde etmek üzere üretim süreçlerine ek olarak satış sonrası hizmetlerde de ürünlerden numune alınarak ürün performansları takip edilmektedir.

rolex deepsea discontinued 2017 cartier must 21 mens watch swiss mido replica tag heuer aquaracer calibre 5 blue omega bracelet speedmaster fake watches breitling barnato 42 rolex bubbleback replica uk replica watches hublot skeleton tourbillon cartier watch 925 argent plaque g20m price replica watches uk omega deville co-axial chronometer price in india tag grand carrera replica uk replica watches